Contact
Route
Mijn winkelwagen
Agenda
Bekijk alle voorstellingen

Contact

Theater de Speeldoos
Vliertstraat 6
5261EL Vught
info@theaterdespeeldoos.nl

Tel. kaartverkoop: 073 656 55 88
Geopend ma. en do. van 13.00u-17.00u en één uur voor aanvang voorstelling.

Tel. kantoor: 073 751 80 44 (keuzemenu)


Kantoor: 073 7518044 | met keuzemenu

Directeur a.i.: Henriëtte Ceulen-Liebrecht |  henriette@theaterdespeeldoos.nl

Publiciteit & Marketing: Marieke van de Laar (keuze 3) |  marieke@theaterdespeeldoos.nl

Financiële administratie: Catrinca Stegehuis (keuze 4) |  catrinca@theaterdespeeldoos.nl 

Horeca & verhuringen: Freddy Heiderich (keuze 5) |  freddy@theaterdespeeldoos.nl 

Expositie: Eveline van Maasakkers (keuze 6) |  eveline@theaterdespeeldoos.nl 

Overige vragen (receptie) (keuze 6)


Programmering

Theaterprogrammering informatie toesturen naar: info@theaterdespeeldoos.nl
Filmprogrammering: publiciteit@theaterdespeeldoos.nl

Kaartverkoop/receptie:

073 656 55 88

Receptie & kaartverkoop:
Eveline van Maasakkers kaartverkoop@theaterdespeeldoos.nl 

Sluiting Zomerperiode 6 juli t/m 18 aug.
Na vrijdag 5 juli is de kaartverkoop/receptie tijdelijk gesloten. Wij zijn weer aanwezig op maandag 19 augustus. Vanaf die dag gelden er nieuwe openingstijden.

NIEUWE OPENINGSTIJDEN v.a. ma. 19 augustus:

Maandag van 13.00u – 17.00u
Dinsdag gesloten
Woensdag gesloten
Donderdag van 13.00u – 17.00u
Vrijdag gesloten

De kassa is ook geopend één uur voor aanvang van iedere film of voorstelling.