Contact
Route
Mijn winkelwagen
Agenda
Bekijk alle voorstellingen

Contact

Theater de Speeldoos
Vliertstraat 6
5261EL Vught
info@theaterdespeeldoos.nl

Tel. kaartverkoop: 073 656 55 88
Geopend ma. t/m vr. 11.30u-17.30u en één uur voor aanvang voorstelling.

Tel. kantoor: 073 751 80 44 (keuzemenu)


Kantoor: 073 7518044 met keuzemenu

Directeur: Harry Salfischberger

Directiesecretariaat & zaalplanning: Barbera Goossens of Eveline van Maasakkers (keuze 1) secretariaat@theaterdespeeldoos.nl 

Techniek: Beus van Halen en Merle Vriens (keuze 2) techniek@theaterdespeeldoos.nl 

Publiciteit & Marketing: Karlijne Janssen en Marieke van de Laar (keuze 3) karlijne@theaterdespeeldoos.nl en marieke@theaterdespeeldoos.nl

Financiën en P&O: Henriëtte Ceulen  (keuze 4) henriette@theaterdespeeldoos.nl 

Horeca en zaalhuur: Freddy Heiderich (keuze 5) freddy@theaterdespeeldoos.nl 

Expositie: Eveline van Maasakkers (keuze 6) eveline@theaterdespeeldoos.nl 

Overige vragen (receptie) (keuze 6)


Programmering

Theaterprogrammering informatie toesturen naar: info@theaterdespeeldoos.nl
Filmprogrammering: karlijne@theaterdespeeldoos.nl

Kaartverkoop

Tel:
073 656 55 88

Receptie & kaartverkoop:
Gerda Scherphof & Eveline van Maasakkers kaartverkoop@theaterdespeeldoos.nl